sobota, 14 listopada 2015

Partnerzy Spotkania- Kindii

KINDII to kolejny nasz Partner. 
Z marką zaprzyjaźniłam się już jakiś czas temu a chusteczki są z nami zawsze. W końcu chyba każda z nas przy małych dzieciach ma je zawsze pod ręką. Bardzo praktyczny prezent ale i coś dla fundacji :) 
·         Informacja: Fundatorem upominków dla uczestników spotkania oraz zestawów do loterii jest marka Kindii  - ekspert w pielęgnacji dziecięcej skóry, producent nowych udoskonalonych chusteczek nawilżanych dla dzieci i niemowląt.
·         Informacja ogólna:
Marka Kindii, ekspert w dziedzinie pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci – wprowadziła nowe, udoskonalone wersje chusteczek nawilżanych. W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych Kindii proponuje – nowoczesne  receptury, które są jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb i problemów skóry dziecka. Chusteczki skutecznie oczyszczają i nawilżają wrażliwą skórę dziecka, dzięki czemu ułatwiają rodzicom codzienną pielęgnację. W ofercie marki dostępne są chusteczki nawilżane:  Kindii New Baby Care do delikatnej skóry noworodków i niemowląt, Kindii Ultra Sensitive, bezzapachowe do skóry wrażliwej ze skłonnością do atopii oraz Kindii Skin Balance do skóry normalnej
Wszystkie produkty Kindii są hipoalergiczne, o pH neutralnym dla skóry, nie zawierają PEG, ani alkoholu. Produkty zostały przebadane dermatologicznie.

Kindii. Wybór kochających mam.Nowe, ulepszone nawilżane chusteczki Kindii, to:
·         Nowoczesne, specjalistyczne receptury - dopasowane do potrzeb i problemów skórą niemowląt i małych dzieci.
·         Udoskonalony  skład, którego kluczowym elementem są emolienty naturalnego pochodzenia - odpowiedzialne za prawidłowe natłuszczenie i nawilżenie skóry dziecka.
           ·         Nowe opakowania, a w nich większe niż dotychczas chusteczki, wykonane z delikatnego materiału, z wytłoczonym wzorem zwierzątek, które zapewnią nam komfort korzystania podczas codziennej pielęgnacji.
          ·   Nowoczesna produkcja -  chusteczki zostały wyprodukowane w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego, dlatego korzystając z nich, chronimy przyrodę!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz