wtorek, 10 listopada 2015

Partnerzy 5 Spotkania- Turkusowa Pracownia

Dziś dzień o partnerach, pora więc na kolejną firmę.
Tym razem znowu w drewnie, chyba większość z nas zna Turkusową Pracownię - link odeślę Was kochane uczestniczki do koników.

Ta pracownia to nie tylko koniki:
przeczytajcie co mówi o sobie twórczyni pracowni:)

    "Jestem absolwentką Akademi Sztuki w Szczecinie na
Wydziale Sztuk Wizualnych, kierunek- Architektura Wnętrz i właśnie projektowanie jest moja pasją, jednak najważniejsza w moim życiu jest moja 18 miesięczna córka, największa inspiracja do tworzenia przedmiotów dla dzieci. Każdy drobiazg zaprojektowany  przeze mnie jest stworzony z milości do piękna, funkcjonalności, a przede wszystkim z myślą o dzieciach.

W pracowni zajmujemy się projektowaniem przestrzeni dziecięcych: pokoi dla niemowląt, przedszkolaków, sztarszaków, jak również kawiarni i klubików dziecięcych.

Proponujemy kompleksowe projekty wnętrz na podstawie rzutów architektonicznych lub własnej inwentaryzacji. Wspólnie omawiamy inspiracje, założenia projektowe i przygotowyjemy koncepcje w postaci rzutów i wizuaizacji.

 Pragniemy dostosowywać się do gustu oraz potrzeb naszych Klientów - zarówno jeśli chodzi o projekt, jak i konieczne konsultacje. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i gwarantujemy elastyczne podejście do współpracy.

Przy projektowaniu wnętrz jest dla nas istotny najmniejszy szczegół, dlatego często kropkę nad I stawiamy przez uzypełnienie wnętrza własnoręcznie wykonanymi detalami.

Nasze produkty są ręcznie robione przez co niepowtarzalne.
Ponieważ bardzo cenimy ognisko domowe i tradycję, w aranżacjach staramy się wykorzystywać elemety już istniejące w domu klienta. Może to być stara komoda której renowacją się zajmiemy lub ważny dla dziecka miś.
Każdy kolejny projekt to nowe wyzwanie, źródło kolejnych inspiracji i pomysłów."

Ten o którego powalczycie jest niżej:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz